Jak naše pokrmy připravujeme?

 

Pokrmy jsou připravovány nejšetrnějším způsobem vaření ve vakuu po dobu 12 hodin při teplotě 70 Celsia. Díky tomuto šetrnému způsobu přípravy se v jídle zachovají všechny důležité živiny. 

Veškeré suroviny jsou pečlivě uchovány a pravidelně kontrolovány

Krabičky jsou skladovány ve speciálních prostorech, kde je zaručena maximální hygiena

Krabičky po doručení ihned uchovejte v lednci a spotřebuje je termínu dle etikety

Jídla určená k ohřevu můžete připravit v originálním obalu. V takovémto případě nezapomeňte fólii na několika místech propíchnout

Způsob přípravy a suroviny

 

Biokuřata dodávána trh v české a slovenské republice od společnosti Biopark s.r.o. pocházejí výhradně z českých ekologických farem a jejich chov podléhá podstatně přísnějším kritériím než běžná produkce kuřecího masa. Biokuře žije na čerstvém vzduchu s volným výběhem a jeho délka života je trojnásobně vyšší než běžného kuřete. Biokrmivo obsahuje rozmanité přírodní složky včetně čerstvé trávy a neobsahuje antibiotika, hormony či GMO.

Maso kuřat z Bioparku není křehčené, přirozený chov a zpracování tyto průmyslové úpravy na vylepšení chuti a šťavnatosti NEPOTŘEBUJÍ.

Kuřecí maso obsahuje celou řadu důležitých minerálních látek, stopových prvků a vitamínů. Přispívá k vyvážené stravě a obsahuje životně důležité prvky. Vedle své vynikající chuti a univerzálnosti v kuchyni je kuřecí zdrojem hodnotných bílkovin.

Ze všech druhů mas vykazuje biokuřecí nejnižší energetickou hodnotu..

Největším přínosem biokuřecího a biopotravin obecně je zdraví konzumentů. Biopotraviny berou ohled i na to, že děti konzumují více potravin v porovnání na kg lidské váhy než dospělí. Přitom jsou děti daleko citlivější ke škodlivým účinkům např. pesticidů, protože jejich orgány, imunitní a nervový systém jsou ještě ve vývoji.

Biokuře je proto vítanou prevencí nejrůznějších nemocí.

Více na www.biokureci.cz

Přidejte si nás

  

Kontakt

Fitness Menu

Na Strži 1721/63, 140 62 PRAHA 4

Tel:+420 702 055 028

email: info(@)fitnessmenu.cz