Kariéra

Volné pozice

Kuchař/-ka

Staňte se i Vy součástí jedinečného projektu, který propojuje všechny, kteří dbají
na zdravé stravování! Jsme jediní v České republice, kteří nabízejí zákazníkům nejen
stravovací programy „v krabičkách“, ale také fitness obědy do firem a k tomu navíc
provozujeme dvě restaurace v Praze s tradiční i fitness kuchyní!

Náplň práce

  • řízení provozu úseku kuchyně
  • příprava jídel
  • inovace jídelních lístků
  • receptury a kalkulace
  • krátký/dlouhý týden (10-22 hod)

Požadujeme

  • vyučení a praxe v oboru – zájem o zdravé stravování / fitness výhodou
  • vysoké pracovní nasazení a schopnost pracovat pod stresem
  • samostatnost, flexibilita, iniciativa, dynamická osobnost
  • vysoká míra zákaznické orientace

Nabízíme

  • férové jednání a přístup k zaměstnancům
  • velmi dobré finanční podmínky + motivační ohodnocení
  • stravování na pracovišti + slevy na firemní produkty
  • opravdová možnost profesního růstu (zástupce šéfkuchaře/ šéfkuchař)

Pracoviště: Restaurace Fitness Menu (sportovní centrum JEREMI sport) Jeremiášova 2581/2, Praha 13 – Stodůlky

Kontakt: Michal Filípek +420 604 924 963 info(@)fitnessmenu.cz

Cukrář / Cukrářka

Náplň práce

  • základní znalosti a dovednost + chuť učit se novému
  • výroba zdravých svačinek, dezertů a dortů – vše „Home made“
  • kreativní návrhy nových produktů
  • sestavení receptur, hlídání surovinových nákladů

Požadujeme

Nabízíme

Kontakt: Michal Filípek +420 604 924 963 info(@)fitnessmenu.cz

Přidejte si nás

Kontakt

Fitness Menu

Na Strži 1721/63, 140 62 PRAHA 4

Tel:+420 702 055 028

email: clientservice(@)fitnessmenu.cz